Kā izveidot pokera banku

Viena no jaukākajām tiešsaistes pokera lietām ir tā, ka tam nav nepieciešams ievērojams sākuma kapitāla apjoms. Internets ir pilns ar stāstiem par pokera spēlētājiem, kuri sāka gandrīz neko un spēja izveidot sešciparu bankrotus salīdzinoši īsā laikā. Salīdzinot ar biznesa pasauli, tiešsaistes pokers ir viena no vienkāršākajām jaunajām nozarēm.

Pokera depozīta bonusi

Depozīta bonusi ir lieliski piemēroti, lai izveidotu bankrollu gandrīz no nekā. Ja jums izdodas uzkrāt nedaudz naudas, varat pievienoties jebkuram tiešsaistes pokera vietņu skaitam un nekavējoties saņemt 100% bonusu par reģistrēšanos un iemaksas veikšanu. Katra pokera vietne internetā piedāvā sava veida depozīta bonusu.

Pārsteidzoši, ka šajās prēmijās nav daudz jēgas. Vienīgais, kas jums jādara, lai atbrīvotu savu bonusa naudu, ir spēlēt pokeru. Kamēr jūs spēlējat pokeru īstas naudas gredzenu spēlēs, pokera vietne atbrīvo jūsu naudu nelielās daļās. Šis process tiek atkārtots, līdz esat atbrīvojis visu bonusu. Tajā brīdī jūs varat pāriet uz nākamo pokera vietni un atkārtot to pašu.

Vidējais bonuss pokera vietnē ir aptuveni 600 USD. Jūs bieži redzēsit bonusus, kas piedāvā kaut ko no 100% līdz 500 USD līdz 100% līdz 1100 USD. Ar simtiem pokera vietņu, no kurām izvēlēties, jūs gaida daudz naudas.

Padomājiet par to šādi: ja jūs sākat ar tikai 50 $ un saņemat dažus pokera bonusus, jūs ātri vien iegūsit $500 vai vairāk. Tajā brīdī jūs varat pilnībā izmantot lielākos pokera bonusus un ātri papildināt savu pokera bankrotu vairākus tūkstošus dolāru.

Pirmo pāris pokera bonusu noskaidrošana prasīs kādu laiku, jo jūs sāksit ar mazām likmēm spēlēm. Tomēr, palielinoties likmēm, jūs ātrāk nopelnīsit bieža spēlētāja punktus, kā rezultātā jūsu bonusi tiks atbrīvoti arvien ātrāk. Galu galā jūs sasniegsiet punktu, kurā pokera bonusi ir nelieli kartupeļi salīdzinājumā ar jūsu ienākumiem no pokera.

Pokera bonusa kodi

Daudzas pokera vietnes pieprasa bonusa kodu, kad reģistrējaties un veicat savu pirmo iemaksu. Šis kods darbojas kā kupons, ko jūs varētu izmantot veikalā. Tiešsaistes pokera vietnēs bonusa kodi nodrošina lielus pirmās iemaksas bonusus.

Pokera vietnes izmanto bonusa kodus, lai piesaistītu spēlētājus un redzētu, kuri reklāmas pasākumi darbojas vislabāk. Tāpēc jūs bieži redzēsit vairākus pokera bonusa kodus, lai gan tie visi noved pie tā, ka spēlētājs saņem vienu un to pašu bonusu. Tā ir sava veida manipulācija, lai noskaidrotu, kuras reklāmas metodes rada visvairāk jaunu spēlētāju.

Atcerieties, ka pokera bonusa lielums ne vienmēr parāda visu. Ir svarīgi apskatīt klīringa prasības, pirms sākat izmantot kādu vecu bonusu. Ja pokera bonuss izskatās neparasti liels vai pārāk labs, lai būtu patiesība, jums būtu jāveic neliela izmeklēšana.

Category:

Related Posts